2007. október

2007. október 3. | Szerző | Kategória: Havi program

1. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár

15:00 Területi nyugdíjas klub – Tere-fere

16:00-19:00 „mű-hely-szín”: gyékény-fonottáru készítés Mezei Rácz Ferenc oktató vezetésével

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely Steixner István szakoktató vezetésével

2. kedd

09:00-16:00 Könyvtár

15:00 Ikarus nyugdíjas klub – névnaposok, születésnaposok köszöntése

3. szerda

13:00-19:00 Könyvtár

10:30-12:00 Baba-mama klub – Babamasszázs Simon Helga védőnővel, Babaolvasó

16:00-19:00 „Mű-hely-szín” – gyékény – fonott áru készítés

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

4. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár

15:00 „Maroshegyi Beszélgetős” klub – Maroshegy utcáinak bejárása Zsohár Melinda újságírónő vezetésével

16:00-19:00 Szövő szakkör Fáncsik Zoltánné népi iparművész vezetésével

17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely Burián Miklós vezetésével

5. péntek

09:00-16:00 Könyvtár

14:00-16:00 „Mű-hely-szín” – gyékény, fonott áru készítés

6. szombat

10:00-14:00 Könyvtár

10:00-12:00 Tollpihe felkészítő foglalkozás II. – Vezeti: Sohonyai Edit írónő

10:00-12:00 Berázda – a Dunaújvárosi Cimbora Klub látogatása Törökné Marcsi néni vezetésével

7. vasárnap

14:00-18:00 „Mű-hely-szín” – gyékény, fonott áru készítés

8. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár

15:00 Területi nyugdíjas klub – Vendégünk Fáncsik Ilona. Téma: Gyógytorna, Nagyi olvasó 16:00-19:00 „mű-hely-szín”: gyékény-fonottáru készítés Mezei Rácz Ferenc oktató vezetésével

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely Steixner István szakoktató vezetésével

9. kedd

09:00-16:00 Könyvtár

14:00 Könyv- és könyvtárhasználati vetélkedő

18:00-22:00 Hazatalálás

10. szerda

13:00-19:00 Könyvtár

16:00-19:00 „Mű-hely-szín” – gyékény – fonott áru készítés

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

11. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár

16:00-19:00 Szövő szakkör Fáncsik Zoltánné népi iparművész vezetésével

17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely Burián Miklós vezetésével

12. péntek

09:00-16:00 Könyvtár

14:00-16:00 „Mű-hely-szín” – gyékény, fonott áru készítés

13. szombat

10:00-14:00 Könyvtár

14. vasárnap

14:00-18:00 „Mű-hely-szín” – gyékény, fonott áru készítés

15. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár

15:00 Területi nyugdíjas klub – vendégünk Medgyesi Bertalanné

16:00-19:00 „mű-hely-szín”: gyékény-fonottáru készítés Mezei Rácz Ferenc oktató vezetésével

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely Steixner István szakoktató vezetésével

16. kedd

09:00-16:00 Könyvtár

15:00 Ikarus nyugdíjas klub – vendégünk Medgyesi Bertalanné

17. szerda

13:00-19:00 Könyvtár

10:30-12:00 Baba-mama klub – Babamasszázs Simon Helga védőnővel

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

18. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár

15:00 „Maroshegyi Beszélgetős” klub – Maroshegy utcáinak bejárása Zsohár Melinda újságírónő vezetésével

15:00 Pedagógiai őszi szakmai napok

16:00-19:00 Szövő szakkör Fáncsik Zoltánné népi iparművész vezetésével

17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely Burián Miklós vezetésével

19. péntek

09:00-16:00 Könyvtár

20. szombat

Zárva

21. vasárnap

Zárva

22. hétfő

Zárva

23. kedd

Nemzeti Ünnep

24. szerda

13:00-19:00 Könyvtár

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

25. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár

16:00-19:00 Szövő szakkör Fáncsik Zoltánné népi iparművész vezetésével

17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely Burián Miklós vezetésével

26. péntek

13-19:00 Könyvtár

14:00-18:00 „Mű-hely-szín” – gyékény – fonott áru készítés

14:00-18:00 „Mű-hely-szín” – gyékény – fonott áru készítés

27. szombat

10:00-14:00 Könyvtár

15:00-16:00 Berázda – Meseerdő bábszínház

28. vasárnap

09:00-12:00 Leonardo festő kurzus I. – Simon M. Veronika vezetésével

14:00-18:00 „Mű-hely-szín” – bőr tárgyak készítése Steixner István szakoktató vezetésével

29. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár

15:00 Területi nyugdíjas klub – Diavetítés

16:00-19:00 „mű-hely-szín”: gyékény-fonottáru készítés Mezei Rácz Ferenc oktató vezetésével

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely Steixner István szakoktató vezetésével

30. kedd

09:00-16:00 Könyvtár

31. szerda

13:00-19:00 Könyvtár

10:30-12:00 Baba-mama klub – Baba bőrápolás

16:00-19:00 „Mű-hely-szín” – gyékény – fonott áru készítés

18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

Címkék:

A hozzászólások lezárultak.