2007. november

2007. november 3. | Szerző | Kategória: Havi program

1. csütörtök

zárva

2. péntek

zárva

3. szombat

zárva

4. vasárnap

09:00-12:00 Leonardo festőkurzus II. Simon M. Veronika vezetésével

5. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár 15:00- Területi nyugdíjas klub, vendégünk: Fáncsik Ilona 16:00-19:00 „mű-hely-szín” – bőr tárgyak készítése 18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

6. kedd

09:00-16:00 Könyvtár 14:00- Vendégünk Dr. Pajor Enikő 15:00-19:00 Ikarus nyugdíjas klub – Halottak napi megemlékezés 17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely, vezeti: Steixner István szakoktató 18:00- Női torna, vezeti: Mayzer Ágnes gyógytornász

7. szerda

13:00-19:00 Könyvtár 16:00-19:00 „mű-hely-szín” – bőr tárgyak készítése 18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

8. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár 15:00 „Maroshegyi Beszélgetős” klub, vezeti: Zsohár Melinda újságírónő 16:00-19:00 Szövő szakkör, vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész 17:30-19:00 Tűzzománc alkotó műhely, vezeti: Burián Miklós tanár 18:00 Női torna, vezeti: Mayzer Ágnes gyógytornász

9. péntek

09:00-16:00 Könyvtár 14:00-16:00 „mű-hely-szín” iskolásoknak – bőr tárgyak készítése 16:00-16:45 Ovis tánc

10. szombat

10:00-14:00 Könyvtár 12:00-14:00 Tollpihe felkészítő foglalkozás III. – Vezeti: Sohonyai Edit írónő

11. vasárnap

09:00-12:00 Leonardo festőkurzus II. Simon M. Veronika vezetésével

12. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár 15:00- Területi nyugdíjas klub, tere-fere 16:00-19:00 „mű-hely-szín” – bőr tárgyak készítése 18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

13. kedd

09:00-16:00 Könyvtár 17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely, vezeti: Steixner István szakoktató 18:00-22:00 Hazatalálás 18:00-19:00 Női torna, vezeti: Mayzer Ágnes gyógytornász

14. szerda

13:00-19:00 Könyvtár 10:30-12:00 Baba-mama klub – jóga 16:00-19:00 „Mű-hely-szín” – vezeti: Steixner István szakoktató 18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

15. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár 16:00-19:00 Szövő szakkör, vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész 17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely, vezeti: Burián Miklós tanár 18:00 Női torna, vezeti: Mayzer Ágnes gyógytornász

16. péntek

09:00-16:00 Könyvtár 14:00-16:00 „mű-hely-szín” gyerekeknek – vezeti: Steixner István szakoktató 16:00-16:45 Ovis tánc

17. szombat

10:00-14:00 Könyvtár 10:00-12:00 Tollpihe felkészítő foglalkozás, vezeti: Kálnay Adél József Attila-díjas írónő 10:00-12:00 Cimbora klub

18. vasárnap

09:00-12:00 Leonardo festőkurzus II. Simon M. Veronika vezetésével

19. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár 15:00- Területi nyugdíjas klub, tere-fere 18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

20. kedd

09:00-16:00 Könyvtár 15:00 Ikarus nyugdíjas klub – beszélgetés aktuális témákról 17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely, vezeti: Steixner István szakoktató 18:00 „Serkenj fel kegyes nép…” – Kodály Zoltán emlékkoncert 18:00-19:00 Női torna, vezeti: Mayzer Ágnes gyógytornász

21. szerda

13:00-19:00 Könyvtár 18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

22. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár 16:00-19:00 Szövő szakkör, vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész 17:30-13:00 Tűzzománc alkotó műhely, vezeti: Burián Miklós tanár 18:00 Női torna, vezeti: Mayzer Ágnes gyógytornász

23. péntek

09:00-16:00 Könyvtár 16:00-16:45 Ovis tánc

24. szombat

Egész napos ünnepi program az 50 éves jubileum alkalmából

25. vasárnap

zárva

26. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár 15:00-16:00 Területi nyugdíjas klub, vendégünk Hambalgó Mihály 18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

27. kedd

09:00-16:00 Könyvtár 17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely, vezeti: Steixner István szakoktató 18:00-19:00 Női torna, vezeti: Mayzer Ágnes gyógytornász

28. szerda

13:00-19:00 Könyvtár 10:30-12:00 Baba-mama klub – pelenka mustra 18:30-21:00 Néptánc Marton János vezetésével

29. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár 16:00-19:00 Szövő szakkör, vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész 17:30-13:00 Tűzzománc alkotó műhely, vezeti: Burián Miklós tanár 18:00 Női torna, vezeti: Mayzer Ágnes gyógytornász

30. péntek

09:00-16:00 Könyvtár 16:00-16:45 Ovis tánc

Címkék:

A hozzászólások lezárultak.