2008. februári program

2008. február 9. | Szerző | Kategória: Havi program

1. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
14:00-16:00 „mű-hely-szín” iskolásoknak
– tűzzománc ékszerkészítés, vezeti: Burián Miklós tanár
16:00-16:45 Ovis tánc
– vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör

2. szombat

08:00-10:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
10:00-12:00 Székesfehérvári Zsonglőr klub
10:00-14:00 Könyvtár
10:00-14:00 Leonardo festőkurzus
13:00-15:00 Néptánc

3. vasárnap

Zárva


4. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Területi nyugdíjas klub
-Tere-fere
18:30-21:00 Néptánc
– Vezeti: Marton János

5. kedd

09:00-16:00 Könyvtár
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely

    vezeti Steixner István szakoktató
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

6. szerda

10:30-12:00 Baba-Mama klub
– téma az egészséges táplálkozás
-vendégünk: Glaskóné Mészáros Enikő
13:00-19:00 Könyvtár
17:00-19:00 Íjászfoglalkozás
18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

7. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol I.
– vezeti : Szemeti Ottília
16:00-19:00 Szövő szakkör
vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
16:00-18:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely

– vezeti: Burián Miklós tanár

18:00-19:00 Női torna
– vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

19:00-21:00 Néptánc

8. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
16:00-16:45 Ovis tánc

– vezeti: Pálmai Krisztina

17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör

18:00- „mű-hely-szín”  Az agyag ezer arca című kiállítás megnyitó

9. szombat

08:00-10:00 Móri hagyományőrző Egyesület
10:00-14:00 Könyvtár
10:00-14:00 Leonardo festőkurzus
10:00-12:00 Cimbora klub
-Regisztrálás az internetes játékra

-Legyél Te is Mátyás című vetélkedő első internetes fordulója

10:00-12:00 Székesfehérvári Zsonglőr klub

13:00-15:00 Néptánc

10. vasárnap

Zárva

11. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Területi nyugdíjas klub
-gyógytorna

-vezeti: Fáncsik Ilona gyógytornász

15:00- „Maroshegyi Beszélgetős” klub

-Oktatás, kultúra, művelődés

– személyes visszaemlékezés I.

-vezeti: Zsohár Melinda

18:30-21:00 Néptánc
-Vezeti: Marton János

12. kedd

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Ikarus nyugdíjas klub
-2008-as évi feladatok és programok megbeszélése
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely

vezeti Steixner István szakoktató

16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

13. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
17:00-19:00 Íjászfoglalkozás
18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

14. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol I.
– vezeti Szemeti Ottília
16:00-19:00 Szövő szakkör
    vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
16:00-18:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely

– vezeti: Burián Miklós tanár

18:00-19:00 Női torna
– vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

19:00-21:00 Néptánc

15. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
14:00-15:30 „mű-hely-szín” gyerekeknek

-agyag

16:00-16:45 Ovis tánc
– vezeti: Pálmai Krisztina

17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör

16. szombat

08:00-10:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
10:00-14:00 Könyvtár
10:00-14:00 Leonardo festőkurzus
10:00-12:00 „Tollpihe” Meseíró klub II.
– Reneszánsz zene, tánc, öltözködés
10:00-12:00 Székesfehérvári Zsonglőr klub
13:00-15:00 Néptánc

17. vasárnap

Zárva

18. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Területi nyugdíjas klub
– Farsangi mulatság
15:00- „Maroshegyi Beszélgetős” klub

-Oktatás, kultúra, művelődés

– személyes visszaemlékezés II.

16:00-19:00 „mű-hely-szín”

-agyag

18:30-21:00 Néptánc
Vezeti: Marton János

19. kedd

13:00-19:00 Könyvtár
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely
    vezeti Steixner István szakoktató
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

20. szerda

10:30-12:00 Baba-Mama klub
– Otthon Segítünk Szolgálat
-vendégünk: Klesits Angéla
13:00-19:00 Könyvtár
16:00-19:00 „mű-hely-szín”

-agyag

17:00-19:00 Íjászfoglalkozás

18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

21. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol I.
– vezeti Szemeti Ottília
16:00-19:00 Szövő szakkör
    vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
16:00-18:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely
– vezeti: Burián Miklós tanár
18:00- Az Anyanyelv Nemzetközi Napja

– vendégünk Jókai Anna író

18:00-19:00 Női torna
– vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

19:00-21:00 Néptánc

22. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
14:00-15:30 „mű-hely-szín” gyerekeknek
16:00-16:45 Ovis tánc
– vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör

23. szombat

08:00-10:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
10:00-14:00 Könyvtár
10:00-14:00 Leonardo festőkurzus
10:00-12:00 Berázda
-farsangi álarckészítés
10:00-12:00 Székesfehérvári Zsonglőr klub
13:00-15:00 Néptánc

24. vasárnap

Zárva

25. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Területi nyugdíjas klub

-Utifilm vetítés
-tartja: Kelemen Mária

15:00- „Maroshegyi Beszélgetős” klub
-Oktatás, kultúra, művelődés

– személyes visszaemlékezés III.

16:00-19:00 „mű-hely-szín”

18:30-21:00 Néptánc
Vezeti: Marton János

26. kedd

13:00-19:00 Könyvtár
15:00 Ikarus nyugdíjas klub
-2007-es év költségbeszámolója
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely
    vezeti Steixner István szakoktató
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

27. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
16:00-19:00 „mű-hely-szín”
17:00-19:00 Íjászfoglalkozás
18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

28. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol I.
– vezeti Szemeti Ottília
16:00-19:00 Szövő szakkör
    vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
16:00-18:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely
– vezeti: Burián Miklós tanár
18:00-19:00 Női torna
– vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
19:00-21:00 Néptánc

29. péntek

09:00-16:00 Könyvtár

14:00-16:00 „mű-hely-szín” vége

14:00- Ikarus nyugdíjas klub
-Farsangi mulatság Zámolyon

16:00-16:45 Ovis tánc
– vezeti: Pálmai Krisztina

17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör

Címkék:

A hozzászólások lezárultak.