2008. áprilisi program

2008. április 9. | Szerző | Kategória: Havi program

1. kedd

09:00-16:00 Könyvtár
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely
vezeti Steixner István szakoktató
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

2. szerda

10:30-12:00 Baba-Mama klub
– Homeopátia
– Vendégünk Szemeti Otilia
13:00-19:00 Könyvtár
18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

3. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol I.
– vezeti Szemeti Ottília
16:00-19:00 Szövő szakkör
vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
16:00-18:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely
– vezeti: Burián Miklós tanár
18:00-19:00 Női torna
– vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
19:00-21:00 Néptánc
-vezeti Marton János

4. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
16:00-16:45 Ovis tánc
– vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör
18:00- „mű-hely-szín” kiállítás megnyitó
– Népi hangszerek

5. szombat

08:00-10:00 Móri hagyományőrző Egyesület
10:00-14:00 Könyvtár
10:00-12:00 Cimbora klub
-tavaszköszöntő, cimbora fa ültetése
10:00-12:00 Székesfehérvári Zsonglőr klub
13:00-15:00 Néptánc
-vezeti: Marton János

6. vasárnap

Zárva

7. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Maroshegyi Beszélgetős klub
– Vezeti: Zsohár Melinda újságírónő
15:00- Területi nyugdíjas klub
-Tere-fere
18:30-21:00 Néptánc
– Vezeti: Marton János

8. kedd

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Ikarus nyugdíjas klub
-Sztára György előadása
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely
vezeti Steixner István szakoktató
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

9. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

10. csütörtök

10:00- Ovifon
zenedélelőtt hangszerbemutatóval
13:00-19:00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol I.
– vezeti Szemeti Ottília
16:00-19:00 Szövő szakkör
vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
16:00-18:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely
– vezeti: Burián Miklós tanár
18:00-19:00 Női torna
– vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
19:00-21:00 Néptánc
-vezeti: Marton János

11. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
14:00-15:30 „mű-hely-szín” – gyerekeknek
-hangszer készítés
16:00-16:45 Ovis tánc
– vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör
18:00- Ünnep a hegyen.

A Költészet napján vendégünk Csoóri Sándor író

12. szombat

08:00-10:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
10:00-12:00 Berázda gyermek klub
Játszunk színházat!
10:00-14:00 Könyvtár
10:00-12:00 Székesfehérvári Zsonglőr klub
13:00-15:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

13. vasárnap

Zárva

14. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Területi nyugdíjas klub
– Előadás Szegedi Molnár Géza parodista műveiből
– vendégünk: Medgyesi Bertalanné
15:00- „Maroshegyi Beszélgetős” klub
-vezeti: Zsohár Melinda újságírónő
18:30-21:00 Néptánc
Vezeti: Marton János

15. kedd

10:00 Ovitéka
mesedélelőtt
13:00-19:00 Könyvtár
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely
vezeti Steixner István szakoktató
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

16. szerda

10:30-12:00 Baba-Mama klub
13:00-19:00 Könyvtár
18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

17. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol I.
– vezeti Szemeti Ottília
16:00-19:00 Szövő szakkör
vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
16:00-18:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely
– vezeti: Burián Miklós tanár
18:00-19:00 Női torna
– vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
19:00-21:00 Néptánc
-vezeti: Marton János

18. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
14:00-15:30 „mű-hely-szín” gyerekeknek
hangszer készítés
16:00-16:45 Ovis tánc
– vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör

19. szombat

08:00-10:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
10:00-14:00 Könyvtár
10:00-12:00 Székesfehérvári Zsonglőr klub
13:00-15:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

20. vasárnap

Zárva

21. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- „Maroshegyi Beszélgetős” klub
– vezeti: Zsohár Melinda újságírónő
18:30-21:00 Néptánc
– Vezeti: Marton János

22. kedd

13:00-19:00 Könyvtár
15:00 Ikarus nyugdíjas klub
-Tavaszi séta
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely
vezeti Steixner István szakoktató
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

23. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
10:00- Mesebolt Társulat
A tavaszváró szomorúfűz -bábelőadás
18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

24. csütörtök

13:00-19:00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol I.
– vezeti Szemeti Ottília
16:00-19:00 Szövő szakkör
vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
16:00-18:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely
– vezeti: Burián Miklós tanár
18:00-19:00 Női torna
– vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
19:00-21:00 Néptánc
-vezeti: Marton János

25. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
14:00-16:00 „mű-hely-szín” vége
16:00-16:45 Ovis tánc
-vezeti Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta íjász baráti kör

26. szombat

08:00-10:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
09:00-16:00 Könyvtár
10:00-12:00 Székesfehérvári Zsonglőr klub
13:00-15:00 Néptánc
-vezeti: Marton János

27. vasárnap

Zárva

28. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00- Ikarus nyugdíjas klub
-Utifilm vetítés
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely
vezeti Steixner István szakoktató
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör

29. kedd

13:00-19:00 Könyvtár
17:00-19:00 Bőrműves alkotó műhely
– vezeti Steixner István szakoktató
16:00-18:00 Jurta íjász baráti kör
18:00-19:00 Női torna
– Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

30. szerda

13:00-19:00 Könyvtár

17:00-19:00 Íjászfoglalkozás

18:30-21:00 Néptánc
– vezeti: Marton János

Címkék:

A hozzászólások lezárultak.