2008. októberi program

2008. október 9. | Szerző | Kategória: Havi program

1. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
16:30-17:30 Maroshegyi Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó
17:45-18:45 Női torna Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
17:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János

2. csütörtök

13:00-19.00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol Vezeti: Szemeti Ottília
16:00-19:00 Aranykéz Szövő Szakkör Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17:00-19:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc műhely Vezeti: Burián Miklós tanár
19:00-21:00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes

3. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
10:30-11:00 Ringató
14:00-15:30 „mű-Hely-szín” gyerekeknek – Agyagozás
16:00-16:45 Ovis táncoktatás Vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör
17:00-20:00 Maroshegyi Színkör Vezeti: Szekeres Ágnes
18:30-20:30 Royal Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó

4. szombat

10:00-14:00 Könyvtár
10:00- Berázda Gyermekklub
10:00- Cimbora Klub 10:00- Indián Klub
10:00- Tollpihe Meseíró Klub
09:00-11:00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes
10:00-12:00 Asolar Zsonglőr Csoport
15:00- Jel-Szó Irodalmi Pályázat ünnepélyes eredményhirdetése

5. vasárnap

Zárva


6. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00-17:00 Területi Nyugdíjas Klub – Gyógytorna Fáncsik Ilonával
16:00-18:00 „mű-Hely-szín” – Agyagozás
16:30-19:00 Kerámia szakkör Vezeti: Schmitsek Józsefné
17:00-19:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
19:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János

7. kedd

09:00-16:00 Könyvtár
15.00-17:00 Ikarusz Nyugdíjas Klub
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör

8. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
16:30-17:30 Maroshegyi Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó
17:45-18:45 Női torna Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
17:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János

9. csütörtök

13:00-19.00 Könyvtár
14:30- Könyv- és könyvtárhasználati vetélkedő
15:30-16:15 Ovis angol Vezeti: Szemeti Ottília
16:00-19:00 Aranykéz Szövő Szakkör Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17:00-19:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc műhely Vezeti: Burián Miklós tanár
19:00-21:00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes

10. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
10:30-11:00 Ringató
16:00-16:45 Ovis táncoktatás Vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör
17:00-20:00 Maroshegyi Színkör Vezeti: Szekeres Ágnes
18:30-20:30 Royal Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó

11. szombat

10:00-14:00 Könyvtár
09:00-22:00 MAROSHEGYI BÖNDÖRÖDŐ SZÜRETI NAP
09:00-11:00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes
10:00-12:00 Mi ez a furcsa érzés? Kamaszkorú olvasóink beszélgetnek
10:00-12:00 Asolar Zsonglőr Csoport A mai naptól maroshegyi családi fotók láthatók Folyosógalériánkban, melyek Zsohár Melinda maroshegy történetét feldolgozó könyvét díszítik.

12. vasárnap

10:00-16:00 Könyves Vasárnap

13. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00-17:00 Területi Nyugdíjas Klub – Gyógytorna Fáncsik Ilonával
16:30-19:00 Kerámia szakkör Vezeti: Schmitsek Józsefné
17:00-19:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
19:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János

14. kedd

09:00-16:00 Könyvtár
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör
18:00- Szamovár: Az Andok útjain I. – Esti tea Franta Dezső iparművésszel

15. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
16:30-17:30 Maroshegyi Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó
17:45-18:45 Női torna Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
17:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János

16. csütörtök

13:00-19.00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol Vezeti: Szemeti Ottília
16:00-19:00 Aranykéz Szövő Szakkör Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17:00-19:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc műhely Vezeti: Burián Miklós tanár
19:00-21:00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes

17. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
10:30-11:00 Ringató
16:00-16:45 Ovis táncoktatás Vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör
17:00-20:00 Maroshegyi Színkör Vezeti: Szekeres Ágnes
18:00- „mű-Hely-szín” kiállításmegnyitó – A Magyaralmási Hímző Szakkör munkáiból
18:30-20:30 Royal Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó

18. szombat

08:00-16:00 Könyvtár
09:00-11:00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes
10:00-12:00 Asolar Zsonglőr Csoport

19. vasárnap

Zárva

20. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00-17:00 Területi Nyugdíjas Klub – Gyógytorna Fáncsik Ilonával
16:30-19:00 Kerámia szakkör Vezeti: Schmitsek Józsefné
17:00-19:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
19:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János

21. kedd

09:00-16:00 Könyvtár
15.00-17:00 Ikarusz Nyugdíjas Klub
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör
18:00- ,,Valami szent lobogás készül” – 1956 emlékezete

22. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
16:30-17:30 Maroshegyi Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó
17:45-18:45 Női torna Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
17:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János

23. csütörtök – Nemzeti Ünnep

Zárva

24. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
10:30-11:00 Ringató
16:00-16:45 Ovis táncoktatás Vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör
17:00-20:00 Maroshegyi Színkör Vezeti: Szekeres Ágnes
18:30-20:30 Royal Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó

25. szombat

13:00-19:00 Könyvtár
16:00-19:00 Szövő szakkör Fáncsik Zoltánné népi iparművész vezetésével
17:30-19:30 Tűzzománc alkotó műhely Burián Miklós vezetésével

26. vasárnap

Zárva

27. hétfő

09:00-16:00 Könyvtár
15:00-17:00 Területi Nyugdíjas Klub – Gyógytorna Fáncsik Ilonával
16:30-19:00 Kerámia szakkör Vezeti: Schmitsek Józsefné
17:00-19:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
19:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János

28. kedd

09:00-16:00 Könyvtár
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör
18:00- Szamovár: A százarcú csodabogár – Esti tea Sebeők Jánossal

29. szerda

13:00-19:00 Könyvtár
16:30-17:30 Maroshegyi Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó
17:45-18:45 Női torna Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász
17:00-21:00 Ikarusz Néptáncegyüttes Vezeti: Marton János
18.30-21.30 Táltos dobolás Fehérholló vezetésével

30. csütörtök

13:00-19.00 Könyvtár
15:30-16:15 Ovis angol Vezeti: Szemeti Ottília
16:00-19:00 Aranykéz Szövő Szakkör Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17:00-19:00 Móri Hagyományőrző Egyesület
17:30-19:30 Tűzzománc műhely Vezeti: Burián Miklós tanár
19:00-21:00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes

31. péntek

09:00-16:00 Könyvtár
10:30-11:00 Ringató
14:00-15:30 „mű-Hely-szín” gyerekeknek – Hímzés
16:00-16:45 Ovis táncoktatás Vezeti: Pálmai Krisztina
17:00-19:00 Jurta Íjász Baráti Kör
17:00-20:00 Maroshegyi Színkör Vezeti: Szekeres Ágnes
18:30-20:30 Royal Mazsorett Csoport Vezeti: Barna Anikó

Címkék:

A hozzászólások lezárultak.