2009. január

2009. január 22. | Szerző | Kategória: Havi program

5. hétfő

9.00-16.00 KÖNYVTÁR
15.00-17.00 Területi Nyugdíjas Klub
– Pótszilveszter
16.30-19.00 Kerámia szakkör
17.00-19.00 Fehérvári Hagyományőrző Íjászegyesület
19.00-21.00 Ikarusz Néptáncegyüttes
Vezeti: Marton János

6. kedd

9.00-16.00 KÖNYVTÁR
17.00-19.00 Jurta Íjász Baráti Kör
19.00-20.00 Női torna
Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

7. szerda

13.00-19.00 KÖNYVTÁR
19.00-21.00 Ikarusz Néptáncegyüttes
Vezeti: Marton János A mai naptól láthatók Folyosógalériánkban a Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Intézmény grafika szakos tanulóinak munkái.

8. csütörtök

13.00-19.00 KÖNYVTÁR
15.30-16.15 Ovis angol
Vezeti: Szemeti Ottília
16.00-19.00 Aranykéz Szövő Szakkör
17.00-19.00 Fehérvári Hagyományőrző Íjászegyesület
17.30-19.30 Tűzzománc Műhely
19.00-21.00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes

9. péntek

9.00-16.00 KÖNYVTÁR
10.30-11.00 Ringató
16.00-16.45 Ovis táncoktatás
Vezeti: Pálmai Krisztina
17.00-19.00 Jurta Íjász Baráti Kör

10. szombat

10.00-14.00 KÖNYVTÁR
8.00-14.00 SMV Festőtanoda
9.00-11.00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes
10.00-12.00 Asolar Zsonglőrklub

11. vasárnap

Zárva


12. hétfő

9.00-16.00 KÖNYVTÁR
10.00-11.00 Ovifon
– Zenés gyermekfoglalkozás
15.00-17.00 Területi Nyugdíjas Klub
– Beszélgetés az egészséges táplálkozással kapcsolatos tudnivalókról,
valamint egy új betegségmegelőző kezelés lehetőségéről.
16.30-19.00 Kerámia szakkör
17.00- Szamovár:
„ÁLLVA MARADNI, NEM FELADNI.”
Esti tea BALCZÓ ANDRÁSSAL, a Nemzet Sportolójával
Belépő: 600 Ft
17.00-19.00 Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
19.00-21.00 Ikarusz Néptáncegyesület
Vezeti: Marton János

13. kedd

09.00-16.00 KÖNYVTÁR
15.00-17.00 Ikarus Nyugdíjas Klub
– Újév köszöntő vidám beszélgetés
17.00-19.00 Jurta Íjász Baráti Kör
19.00-20.00 Női torna
Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

14. szerda

13.00-19.00 KÖNYVTÁR
10.30-12.00 Baba-Mama Klub
– Beszélgetés a sóterápiáról
17.00-21.00 Ikarusz Néptáncegyüttes
Vezeti: Marton János

15. csütörtök

13.00-19.00 KÖNYVTÁR
15.30-16.15 Ovis angol
Vezeti: Szemeti Ottília
16.00-19.00 Aranykéz Szövő szakkör
Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17.00-19.00 Fehérvári Hagyományőrző Íjászegyesület
17.30-19.30 Tűzzománc Műhely
19.00-21.00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes

16. péntek

09.00-16.00 KÖNYVTÁR
10.30-11.00 Ringató
16.00-16.45 Ovis táncoktatás
Vezeti: Pálmai Krisztina
17.00-19.00 Jurta Íjász Baráti Kör
18.00- „mű-Hely-szín” kiállításmegynyitó:
„Vidám farsang”
– Berényi Hajnalka arcfestő és maszkkészítő, valamint a Barátfüle Egyesület bemutatkozása,
közreműködnek a Hermann László Zeneiskola növendékei

17. szombat

10.00-14.00 KÖNYVTÁR
9.00-11.00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes
10.00-12.00 Asolar Zsonglőrklub
10.00- Tollpihe Meseíró Klub
10.00- Indián Klub
– Gyöngyszövés, gyöngyhímzés
10.00-12.00 Berázda
– Válogatás Fésűs Éva verseiből, meséiből, téli kép készítése

14.00- JEL-SZÓ Íróklub 13.30- ~

Atilla-napi hagyományőrző seregszemle~
SZABADTÉRI PROGRAMOK:* Megnyitó

* Közös megemlékezés Gáspár Attiláról 14.00- Harci bemutatók:

* Magyar Királyi Kardforgatók Rendje

* Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület

* Ismerkedés az íjászattal szakavatott segítőkkel, solymászbemutató. 16.30- Esti szertűz és táltos dobolás a Fehér Oroszlán Dobkörrel PROGRAMOK A ZÖLD TANYÁN: 15.00- Előadás a rovásírásról 16.00- Előadás Atilláról A jurtában fegyverkiállítás és melegedő.

18. vasárnap

Zárva

19. hétfő

9.00-16.00 KÖNYVTÁR
10.00-11.00 Ovitéka
– Barangolás a könyvtárban (könyvtári bemutató)
15.00-17.00 Területi Nyugdíjas Klub
– Tere-fere
16.30-19.00 Kerámia Szakkör
17.00-19.00 Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
19.00-21.00 Ikarusz Néptáncregyüttes
Vezeti: Marton János

20. kedd

9.00-16.00 KÖNYVTÁR
17.00-19.00 Jurta Íjász Baráti Kör
19.00-20.00 Női torna
Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

21. szerda

13.00-19.00 KÖNYVTÁR
16.00-18.00 „mű-Hely-szín” foglalkozás
– Maszk készítés
19.00-21.00 Ikarusz Néptáncegyüttes
Vezeti: Marton János

22. csütörtök

13.00-19.00 KÖNYVTÁR
15.00- A Tollpihe Meseíró Pályázat eredményhirdetéssel egybekötött díjátadó ünnepsége
a Táncsics Mihály Általános Iskolában
15.30-16.15 Ovis angol
Vezeti: Szemeti Ottília
16.00-19.00 Aranykéz Szövő Szakkör
17.00-19.00 Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
17.30-19.30 Tűzzománc Műhely
19.00-21.00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes

23. péntek

09.00-16.00 KÖNYVTÁR
10.30-11.00 Ringató
16.00-16.45 Ovis táncoktatás
Vezeti: Pálmai Krisztina
17.00-19.00 Jurta Íjász Baráti Kör

24. szombat

10.00-14.00 KÖNYVTÁR
8.00-14.00 SMV Festőtanoda
9.00-11.00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes
10.00-12.00 Asolar Zsonglőrklub

25. vasárnap

Zárva

26. hétfő

09.00-16.00 KÖNYVTÁR
10.00-11.00 Ovitéka
– Barangolás a könyvtárban (könyvtári bemutató)
15:00-17:00 Területi Nyugdíjas Klub
Gyógytorna Fáncsik Ilonával
16.30-19.00 Kerámia Szakkör
17.00-19.00 Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
19.00-21.00 Ikarusz Néptáncegyüttes
Vezeti: Marton János

27. kedd

09.00-16.00 KÖNYVTÁR
15.00-17.00 Ikarus Nyugdíjas Klub
– Téli séta a Pentelei erdőben
17.00-19.00 Jurta Íjász Baráti Kör
18.30- Táltos dobolás Fehérholló vezetésével
19.00-20.00 Női torna
Vezeti: Mayer Ágnes gyógytornász

28. szerda

13.00-19.00 KÖNYVTÁR
10.30-12.00 Baba-Mama Klub
– A GEKKO Képességfejlesztő Játszóházak bemutatkozása
16.00-18.00 „mű-Hely-szín” foglalkozás
– Maszk készítés
19.00-21.00 Ikarusz Néptáncegyüttes
Vezeti: Marton János

29. csütörtök

13.00-19.00 KÖNYVTÁR
14.00-15.30 „mű-Hely-szín” foglalkozás gyerekeknek
– Maszk készítés
15.30-16.15 Ovis angol
Vezeti: Szemeti Ottília
16.00-19.00 Aranykéz Szövő Szakkör
17.00-19.00 Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
17.30-19.30 Tűzzománc műhely
19.00-21.00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes A mai napon még megtekinthetők Folyosógalériánkban a Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Intézmény grafika szakos tanulóinak munkái.

30. péntek

09.00-16.00 KÖNYVTÁR
10.30-11.00 Ringató
16.00-16.45 Ovis táncoktatás
Vezeti: Pálmai Krisztina
17.00-19.00 Jurta Íjász Baráti Kör

31. szombat

10.00-14.00 KÖNYVTÁR
8.00-14.00 SMV Festőtanoda
9.00-11.00 Ikarusz Szenior Néptáncegyüttes
10.00-12.00 Cimbora Klub
– Görög és római gyermekjátékok, a vörös és fekete vázák titkai
10.00-12.00 Asolar Zsonglőr Csoport
10.00- Tollpihe Meseíró Klub

Címkék:

A hozzászólások lezárultak.