2009. október havi program

2009. október 1. | Szerző | Kategória: Havi program

1. csütörtök

13.00-19.00    KÖNYVTÁR
15.30-16.15    Ovis angol   Vezeti: Szemeti Ottília
16.00-19.00    Aranykéz Szövő Szakkör   Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17.00-19.00    Tűzzománc Műhely Vezeti: Tanosné Boda Zsuzsanna
17.00-19.00     Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület – Zöld Tanyán!
19.00-21.00    Ikarus Szenior Néptáncegyüttes Vezeti: Göbölös Gábor

2. péntek

9.00-16.00    KÖNYVTÁR
18.30-20.00     Dream Dance Tánccsoport

3. szombat

8.00-14.00       SMV Festőtanoda
10.00-14.00       KÖNYVTÁR
10.00-14.00       Asolar Zsonglőr Csoport

2009. október 3-án, szombaton
KOPPÁNY-NAPI HAGYOMÁNYŐRZŐ TALÁLKOZÓ – a Zöld-Tanyán

14.00 Zenés vendégfogadás Varró János népzenésszel
14.40-15.20 Filmvetítés: A VÁROS ÖLELÉSÉBEN – Dokumentumfilm a Sóstóról
15.00-16.00 A népvándorláskori népek, jelesül az avarok
– Dr. Fülöp Gyula régész vetítéssel egybekötött  előadása
15.00-16.00 Íjásztatás a Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesülettel
15.00-17.00 Fafaragás Csík Lászlóval, gyékényfonás Mezei Rácz Ferenccel
16.20-17.00 Az I. András Király Lovagrend harcművészeti bemutatója
17.00-18.00 Erdei fülesbaglyok visszavadítása a Székesfehérvári Vadmadárkórház szakértőjével, Dr. Berkényi Tamással
18.00 Szertűz a Fejér Oroszlán Dobkör közreműködésével

4. vasárnap:        Zárva.

5. hétfő

10.00-17.00    KÖNYVTÁR
15.00-17.00    Területi Nyugdíjas Klub – Tere-fere
16.30-18.30    Üvegfestő műhely – ÚJ! Vezeti: Varga Anikó
17.00-19.00     Bútorfestő műhely – ÚJ! Vezeti: Kaiser Istvánné
17.00-19.00     Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület – Zöld Tanyán!
19.00-21.00    Ikarus Néptáncegyüttes   Vezeti: Marton János

6. kedd

10.00-17.00    KÖNYVTÁR
14.30-17.00    Ikarus Nyugdíjas Klub – III. negyedéves névnaposok köszöntése
14.30-17.00     ,,Könyvtárak összefogása a társadalomért”
– Számítógépes ismeretek nyugdíjasoknak

7. szerda

13.00-19.00    KÖNYVTÁR
17.00-19.00     Bőrműves műhely – ÚJ! Vezeti: Bozai Éva
19.00-21.00    Ikarus Néptáncegyüttes   Vezeti: Marton János

8. csütörtök

13.00-19.00    KÖNYVTÁR (,,Könyvtárak összefogása a társadalomért”)
14.30-                        Könyvtárhasználati vetélkedő
15.30-16.15     Ovis angol   Vezeti: Szemeti Ottília
16.00-19.00    Aranykéz Szövő Szakkör   Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17.00-19.00    Tűzzománc Műhely Vezeti: Tanosné Boda Zsuzsanna
17.00-19.00     Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület – Zöld Tanyán!
19.00-21.00    Ikarus Szenior Néptáncegyüttes Vezeti: Göbölös Gábor

9. péntek

9.00-16.00    KÖNYVTÁR
,,Könyvtárak összefogása a társadalomért” – Ettől a naptól tekinthető meg folyosógalériánkban nyugdíjasok alkotásaiból készült kiállítás, október 30-ig.
18.30-20.00      Dream Dance Tánccsoport

10. szombat

BÖNDÖRÖDŐ

Részletes program külön műsorfüzetben és menüben.

8.00-14.00      SMV Festőtanoda
A mai naptól tekinthető meg az ,,Ikarus gördülő legenda” című kiállítás.

11.  vasárnap: ,,Könyvtárak összefogása a társadalomért”
–  Könyves vasárnap

12. hétfő

10.00-17.00   KÖNYVTÁR
15.00-17.00    Területi Nyugdíjas Klub – Gyógytorna Fáncsik Ilonával
16.30-18.30    Üvegfestő műhely – ÚJ! Vezeti: Varga Anikó
17.00-19.00     Bútorfestő műhely – ÚJ! Vezeti: Kaiser Istvánné
17.00-19.00     Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület – Zöld Tanyán!
19.00-21.00    Ikarus Néptáncegyüttes   Vezeti: Marton János

13. kedd

10.00-17.00   KÖNYVTÁR
17.00-19.00     Origami tanfolyam – ÚJ! Vezeti: Kocsis János

14. szerda

13.00-19.00    KÖNYVTÁR
10.30-12.00    Baba-Mama Klub
– Babamasszázs Simon Helga védőnővel
17.00-19.00     Bőrműves műhely – ÚJ! Vezeti: Bozai Éva
19.00-21.00    Ikarus Néptáncegyüttes   Vezeti: Marton János

15. csütörtök

13.00-19.00    KÖNYVTÁR
15.30-16.15    Ovis angol   Vezeti: Szemeti Ottília
16.00-19.00    Aranykéz Szövő Szakkör    Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17.00-19.00    Tűzzománc Műhely Vezeti: Tanosné Boda Zsuzsanna
17.00-19.00    Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
19.00-21.00    Ikarus Szenior Néptáncegyüttes Vezeti: Göbölös Gábor

16.  péntek

9.00-16.00    KÖNYVTÁR
18.30-20.00      Dream Dance Tánccsoport
19.00-20.30    Középkori-lovagi vívásoktatás
Oktat: A Kard Rendje
Érdeklődni  lehet: Borbély Zsolt – 30/901-1355

17. szombat

10.00-14.00      KÖNYVTÁR
10.00-12.00      INDIÁN KLUB
10.00-12.00      TOLLPIHE MESEÍRÓ KLUB
10.00-12.00      Asolar Zsonglőrklub
14.00-               JEL-SZÓ Íróklub

18.  vasárnap:    Zárva

19.  hétfő

10.00-17.00    KÖNYVTÁR
15.00-17.00    Területi Nyugdíjas Klub – Útifim vetítés
16.30-18.30    Üvegfestő műhely – ÚJ! Vezeti: Varga Anikó
17.00-19.00     Bútorfestő műhely – ÚJ! Vezeti: Kaiser Istvánné
17.00-19.00     Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
19.00-21.00    Ikarus Néptáncegyüttes   Vezeti: Marton János

20.  kedd

10.00-17.00  KÖNYVTÁR
10.00-            OVITÉKA
14.30-17.00  Ikarus Nyugdíjas Klub
– Őszi séta a tanösvényen
17.00-19.00     Origami tanfolyam – ÚJ! Vezeti: Kocsis János

21. szerda

13.00-19.00    KÖNYVTÁR
17.00-19.00     Bőrműves műhely – ÚJ! Vezeti: Bozai Éva

19.00-              SZAMOVÁR – A Fehérvári Jeges Csoda

Esti tea Énekes Lajos edzővel és a Sapa Fehérvár AV19 válogatott jégkorongozóival.

Házigazda: Bobory Balázs

Márciusra tervezett találkozónkat ifj. Ocskay Gábor sokunkat megrázó halála hiúsította meg. A mostani Szamovár-est az Ő emléke előtti tisztelgés is egyben.

Belépőjegy: 800 Ft

19.00-21.00    Ikarus Néptáncegyüttes   Vezeti: Marton János

22.  csütörtök

13.00-19.00    KÖNYVTÁR
15.30-16.15    Ovis angol   Vezeti: Szemeti Ottília
17.00-19.00     Aranykéz Szövő Szakkör    Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17.00-19.00    Tűzzománc Műhely Vezeti: Tanosné Boda Zsuzsanna
17.00-19.00     Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
19.00-21.00 Ikarus Szenior Néptáncegyüttes Vezeti: Göbölös Gábor

23.  péntek

ÜNNEP

24.  szombat

ZÁRVA

25.  vasárnap: ZÁRVA

26. hétfő

10.00-17.00    KÖNYVTÁR
15.00-17.00    Területi Nyugdíjas Klub   – Kézműves foglalkozás (koszorú készítés)
16.30-18.30    Üvegfestő műhely – ÚJ! Vezeti: Varga Anikó
17.00-19.00     Bútorfestő műhely – ÚJ! Vezeti: Kaiser Istvánné
17.00-19.00     Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
19.00-21.00    Ikarus Néptáncegyüttes   Vezeti: Marton János

27. kedd

10.00-17.00   KÖNYVTÁR
10.00-             OVIFON
17.00-19.00     Origami tanfolyam – ÚJ! Vezeti: Kocsis János
Ettől a naptól tekinthető meg könyvtárunkban a Cimbora- Vándorkiállítás november 20-ig.

28. szerda

10.30-12.00    Baba-Mama Klub – Babamasszázs Simon Helga védőnővel
13.00-19.00   KÖNYVTÁR
17.00-19.00     Bőrműves műhely – ÚJ! Vezeti: Bozai Éva

19.00 Mindig a vendégnek van igaza! – ,,ÚJ SOROZAT”

Sándor György rögtönzéses beszéddel terhes műsora

Vendége: M. Kecskés András, pantomimművész

Belépőjegy: 1000 Ft

19.00-21.00    Ikarus Néptáncegyüttes   Vezeti: Marton János

29. csütörtök

13.00-19.00    KÖNYVTÁR
15.30-16.15    Ovis angol   Vezeti: Szemeti Ottília
17.00-19.00      Aranykéz Szövő Szakkör    Vezeti: Fáncsik Zoltánné népi iparművész
17.00-19.00    Tűzzománc Műhely Vezeti: Tanosné Boda Zsuzsanna
17.00-19.00      Fehérvári Hagyományőrző Íjász Egyesület
19.00-21.00 Ikarus Szenior Néptáncegyüttes Vezeti: Göbölös Gábor

30.  péntek

9.00-16.00    KÖNYVTÁR
19.00-20.30    Középkori-lovagi  vívásoktatás
Oktat: A Kard Rendje
Érdeklődni lehet: Borbély Zsolt – 30/901-1355

31. szombat

10.00-14.00     KÖNYVTÁR
10.00-12.00     CIMBORA KLUB
10.00-12.00     BERÁZDA
10.00-12.00      Asolar Zsonglőrklub

Címkék:

A hozzászólások lezárultak.