Programajánlatunk 2014. márciusára

2014. március 14. | Szerző | Kategória: Havi program, Programok

Kedves Látogatóink!

Márciusban is várunk sok szeretettel mindenkit művelődési házunk és könyvtárunk állandó és időszaki programjaira, rendezvényeire!

Márciusban az ifjú mesemondó tehetségeket várjuk  az Óperenciás Városi Meseünnep és Mesemondó Verseny elődöntőjére, majd március 25-én a legügyesebbeket a Hetedhét Játékmúzeumban megrendezésre kerülő döntőre.  Március 22-én, szombaton Árpád-napi Hagyományőrző találkozóra várjuk a kedves érdeklődőket, az óvodásokat a Berázda gyermekklubunk tavaszváró foglalkozásra, az iskolásokat pedig a Cimbora Klub  „Mesélő festmények” foglalkozására invitáljuk 10.00-12.00 óráig.

Márciusban is  mindegyik kézműves műhelyünk, felnőtt- és gyermek klubunk és holdudvar csoportjaink is szeretettel várnak minden új tagot.

Gyermekeknek ajánljuk figyelmükbe!

Szombatonként 10.00-12.00 óráig

Berázda:

Március 22.  – Jön a tavasz megy a tél kis méhecske döngicsél

Tavaszváró foglalkozás barkácsolással, tavaszi virágok és fejlesztő játékok készítésével.

Cimbora Klub

Március 22. – „Mesélő festmények”

Gondolkodtál már azon, hogy miről szól egy-egy festmény?
Mit üzenhetett vele a festő? Szemfüles nyomozóként kalandozunk a mesélő festmények izgalmas világában.
Megkeressük a képeken elrejtett titkos üzeneteket. Ha téged is hajt a kíváncsiság, gyere el és nyomozz velünk!

Indián Klub:

Március 8. –  Indián ékszerek, játékok készítése.

Csatlakozzon!

Baba-mama Klub

Március 5.
Amit a hordozóról tudni kell. A hordozókendők használata.
Előadó: Szarvas Zsuzsa.

Március 12.
Gőgicse

Március 19.
Daloda.
Előadó: Nagy Kalmár Szilvia

Március 26.
Gőgicse

Területi Nyugdíjas Klub

Március 3-án gyógytorna Horváth Zitáva.

Március 10-én Tere-fere.

Március 17-én megemlékezés (március 15-i műsor).

Március 26-án múzeumi séta.

Ikarus Nyugdíjas Klub

Március 11-én nőnapi köszöntés.
Március 25-én első negyedéves névnaposok és születésnaposok köszöntése.

Számítógépes oktatás nyugdíjasoknak

Kezdő csoport I. foglalkozása
Minden kedden 09.00-10.00 óráig
Helyszíne:  Könyvtár

Kezdő csoport II. foglalkozása
Minden kedden 11.00-12.00 óráig
Helyszíne:  Könyvtár

Haladó csoport I. foglalkozása
Minden kedden 10.00-11.00 óráig
Helyszíne:  Könyvtár

Várjuk a csatlakozni vágyókat művészeti közösségeinkbe!

Ikarus Néptáncegyüttes
Hétfőn és szerdán 19.00-21.00

Ikarus Utánpótlás Néptáncegyüttes
Hétfőn és szerdán 17.00-1830.00

Kerámia műhely
Csütörtökön 16.30-19.30

Bőrműves műhely
Hétfőn 16.00-18.00

Aranykéz szövőszakkör
Csütörtökön 15.30-19.00

Látogasson el Holdudvar csoportjainkba!

Zumba fitness
Pénteken 19.00-20.00

Pilates
Kedden 18.00-19.00

Fehérvári Hagyományőrző Íjászegyesület
Hétfőn 16.00-19.00, csütörtökön 17.00 -19.00

Mazsorett, modern tánc
Csütörtökön 17.00 -18.00

Középkori lovagi vívásoktatás
Pénteken 17.30-19.00

Maroshegyi Kötélhúzó Sport Egyesület
Szombaton 10.00-14.00

Sóstói dalkör
Szombaton 10.00-12.00

 

 

Címkék:

A hozzászólások lezárultak.